Je to poprvé…

Hlavou se nám honí slova písničky Summer All Stars: 

Zima byla dlouhá a svět jen spal,
spala tvoje touha i srdeční sval.
Teď zas v tobě bouchá a tepe dál,
a velí tak se sbal… 

A tak jsme se sbalili a vyrazili po dlouhé době karantény poprvé do zahraničí. Sice jen na krátký výlet, ale poprvé naším Renault Trafic (“Rafík”) upraveným pro přespání. Nejsme jasnovidci, auto jsme za tímto účelem pořídili už před šesti lety, ale doposud jsme přespání řešili jen dvěma matracemi a jednalo se jen o nárazové přenocování, ale o žádné cestování. Loni v létě jsme cestovali do Norska (jiným autem a s kamarády) a tam nás v kempu u jezera Lovatnet inspirovala jedna španělská rodina se svojí dodávkou. A v ten moment jsme si řekli: “Tak už konečně do toho pojďme!” To jsme ještě vůbec netušili, že přijde nějaká epidemie a že plánování cest, jak jsme byli doposud zvyklí, nebude na pořadu dne. 

Jsme tedy za to naše auto neskonale vděčni, čekají na nás kouty naší vlasti a něco i z Evropy. Uvidíme dle situace a otevřených hranic🚐🚐🚐

Dodávka Španělů
Naše dodávka

Přes zimu jsme brouzdali po internetu, sbírali informace, měřili a nakupovali vybavení. Pak měřil šikovný stolař Mirek. A protože je neskutečně šikovný, místo v autě je využito do posledního centimetru. Vše krásně zapadlo a první výletová zkouška dopadla perfektně!! 

Tak chutná v přírodě ranní káva☕️☕️

Matrace byla vyrobena také na míru od zkušeného čalouníka pana Laštovičky. Matrace je kvalitní, je německé výroby a spalo se jako doma😴😴

Zkrátka jsou to kluci šikovní!! A my už se těšíme na další cesty.

A kam jsme to vlastně vyrazili “poprvé?” To vám prozradíme v dalším příspěvku…do té doby se nechte inspirovat cestou z léta 2019 do Norska a jezerem Lovatnet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *