Albánie – tak trochu jiná Evropa

Vydejte se s námi na měsíční putování do země, která hrdě brání své tradice a jen těžko se zbavuje své špatné pověsti. Do země plné kontrastů, jejíž vládci v ní během mnoha staletí zanechali své stopy. Do země chaosu, ve které platí síla vyřčeného slova a smlouva je uzavřena pouhým podáním ruky.

Poznejte Albánce jako národ na svou vlast nesmírně hrdý, jako národ přátelský, temperamentní a pohostinný. A pokud vás pozvou k sobě domů? Už dávný zvyk jim velí, že jako host budete pod jejich ochranou. Protože jak sami Albánci praví: “Můj dům patří Bohu, potom mému hostu a pak teprve mně.”

Reference

Včerejší Albánie byla úchvatná, inspirativní a na závěr i dojemná! Tak kvalitní zpracování prezentace a přednes se jen tak nevidí a neslyší (ani u profíků)…diky za zážitek, hned bych si šla “sbalit”🌹🥰👍 Bohďa K.

Na premiéře jsme byli, Jana Poulik a Laďa jsou skvělí, určitě vřele doporučujeme 👍😀 Renata V.

Byla úžasná! Vřele doporučuji😉 Hana Z.

Udělejte si dvě hodinky čas, nebudete litovat! Jako vždy úžasné❤️ Ilona Z.

Poulíkovi jsou prostě jednička s pěti hvězdičkami⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️🥰!!!!!!!! Jarmila U.

Škoda že je to od nás daleko a počasí na cestování právě moc nepřeje. I my bychom rádi přijeli, i když Albánii už dost dobře známe. Ale už jen ten obsah plakátu nás hluboce oslovil, protože z něj jsme vycítili, že Poulíkovi si k této zemi vybudovali stejný vztah, jako si ho devátým rokem budujeme my. A pod vše, co tam píší, se můžeme s klidem podepsat, protože i my to tak skutečně cítíme. A to nám ani osmdesátka nedokáže nezabránit v tom, abychom i letos už pomalu nezačali “balit věci na cestu”. A pomyslně na cestu s námi už “začíná balit” také i naše dcera, které se tam minulý rok moc líbilo. V Albánii je skutečně moc krásně a cítíme se tam velmi příjemně, šťastně, svobodně, mladě a bezpečně!🌞🌞🌞 Alena O.

Děkujeme za inspirativní přednášku manželů Poulíkových o Albánii dnes ve Vyškově. Těšíme se, že tuto krásnou zemi v září navštívíme. Yvona Š.

Včera vpodvečer se u nás konala cestovatelská beseda Albánie, 🇦🇱 tak trochu jiná Evropa 🌏 a musíme říct, že opravdu bylo co k vidění. Manželé Poulíkovi to zkrátka umí. Kromě samotné přednášky a promítání 📸 se totiž vždy najde čas na sdílení zkušeností, tipů a zážitků z cest s jednotlivými účastníky besedy. 😊😊
Děkujeme za výbornou akci a vytvoření příjemné, téměř až rodinné atmosféry. Prošvihli jste besedu? 👀 Nebojte. Určitě nás manželé Poulíkovi v budoucnu znovu navštíví! 🤩  Knihovna Ivančice
 

Moc děkuji manželům Poulikovým👏 Byla to jedna z nejlepších přednášek, co jsem kdy byla. Výklad byl od A do Z, přes historii po současnost a utvrdilo nás to, že máme letos zase do Albánie vyrazit 🤗🌞❤️ Lenka K.

Ti, co zůstali doma, můžou litovat. Albánie je opravdu krásná země s panenskou přírodou. A opakuji, klobouk dolů před vámi oběma. Přednášku jste měli bezvadně připravenou a vy se moc hezky posloucháte. Své zážitky jste nám zprostředkovali tak, že určitě alespoň někteří z nás zatoužili být na některých místech taky. Ještě jednou děkujeme a přejeme spoustu dalších nádherných cestovatelských zážitků. Mila Ch.

Na konci března jsme se pak podívali do Albánie v rámci cestovatelské přednášky manželů Poulíkových. Ta byla jako vždy velmi zajímavá. Lucie Š.

Včera byla Vaše přednáška opět úžasná. Přeji krásné dny a hodně zážitků nejen na cestách. Jitka B. 

Velmi pěkná prezentace, doporučuji! Naďa D.

Dobrý den, přednáška byla opravdu velmi příjemná a obohacující, věřím, že všichni odcházeli spokojeni. Příště zajistíme i něco na zub 🙂 Ještě jednou děkujeme a těšíme se na příště 🙂 Alice P.

…já chci naopak poděkovat vám, přednáška byla skvělá, jako vždy. Vše jste měli opět propracované. Barbora K.

…co dodat, byli jste skvělí. Paní Poulíková, jste opravdu výborná vypravěčka. Nádherné snímky z videoprojekce vykouzlili krásnou atmosféru středečního odpoledne, k tomu jste navedla na závěr publikum do dialogu, za což jsem ráda. Přednáška se velice líbila. Tímto se budeme těšit na další nabídku z Vašeho cestování. Obec Podivín
 
Vloni jsme měli od vás Albánii, a lidé byli velice spokojeni, já jsem bohužel byla nemocná, ale měla jsem samou chválu na vás. Senioři Olomouc
 
Dobrý den, byli jsme na přednášce o Albánii, byla velice krásná a inspirativní. Zajímalo by mě, na jakých stránkách si můžeme rezervovat lístky na plavbu po jezeře Komani. Děkuji L.B.  https://jedemesvami.poulik.cz/2023/03/06/plavba-po-komani-lake-jezero-koman-albanie/
 
Vaše včerejší přednáška a setkání s vámi bylo moc milé. Jste úžasní. Doufám, že se ještě někde setkáme. Jana R.
 

 

 

Přehrát video
JEDEME S VÁMI