Kolumbie – kráska mezi dvěma oceány

Pláže Atlantiku i Pacifiku, scenérie vysokých And, jedna z největších biodiverzit světa, různé typy ekosystémů, páramo, endemické druhy, Amazonie, bájné El Dorado, původní obyvatelé, historická koloniální města, moderní pulsující metropole, umění, káva, rum – to vše a mnohem víc je krása Kolumbie. Fotografie, videa a povídání o návštěvě země, která je směsicí domorodé, africké a evropské kultury.

Reference

Dobrý večer, děkujeme za skvělou přednášku, vyprávěla jste jako bychom tam byli s vámi 🙂 Opravdu zážitek. Brzy zase na viděnou. H.J.

V říjnu jsme u nás přivítali manžele Poulíkovi, kteří nás v rámci cestovatelské přednášky seznámili se zajímavostmi Kolumbie. Přednáška byla velice zajímavá a poučná. L.Š.

Přednáška byla perfektní, postarali jste se o výbornou atmosféru, prostě to nemělo chybu. MK Slavičín

Jak dlouho jste se to učila?? posluchač Slavičín

Moc se mně vaše přednáška líbila, hezky jste mluvila, takže se Vás dobře poslouchalo…Doufám, že to nebude naše první a zároveň poslední setkání, protože se splnilo to, co jsem od toho očekávala. Moc děkuji, přeji vám hodně krásných cest k dalšímu poznávání a někdy na shledanou. J.K.

Všem se nám vaše přednáška moc líbila a na tu o Albánii bych taky ráda šla. A všichni obdivujeme Vaši paměť🙂. R.V.

Jani, vyprávění z Vašich cest jsou moc pěkná, zajímavá a poutavá. Těším se na další z nich v “Akátu” 😍🌞🍀

Další setkání s dalekou zemí nám opět zprostředkovali manželé Poulíkovi. Tentokrát to byla ve středu 23. listopadu Kolumbie, země na jihoamerickém kontinentu, která ukrývá mnohá tajemství. Její rozmanitost je neuvěřitelná – Amazonie, zelené svahy And, kávové plantáže, vysoké hory, poušť i zářivě bílý písek na pobřeží Karibiku. Na chvíli jsme se zasnili…senioři z DRL

 

Uribia - La Guajira

Přehrát video
JEDEME S VÁMI