Norsko – cesta na sever

Severská země na Skandinávském poloostrově nepřestává cestovatele udivovat svými přírodními krásami. Její reliéf modelovaly ledovce a zatopením ledovcových údolí tak vznikly četné fjordy. Délka jejího pobřeží je 102.936 km a má neuvěřitelný počet ostrovů, přes 239 tisíc! Protože cesta na sever je skutečně velmi dlouhá, poznáme tentokrát Norsko v jeho jižní části. Začneme v Trondheimu a za úlovkem se vydáme do rybářské vesnice Veiholmen. Projedeme nejdelším silničním tunelem na světě, rozvětvené fjordy přeplujeme pomocí trajektů a z mnoha vyhlídek budeme žasnout nad romantickými přírodními scenériemi.

Reference

Jste skvělí 🎯Inspirujete nejen úžasnými fotkami a vyprávěním ale i vztahem Vás dvou. Děkuji moc. E.
 
Dobrý den, Poulíkovi, všude na Vás slyším jenom chválu🙂…myslíte, že byste mohli udělat cestovatelskou přednášku i v…F.Š.
 
Cestopisná beseda Jany a Vladimíra Poulíkových byla opět velmi zajímavá a poutavá https://www.morberoun.cz/cestopisna-beseda-quot-norsko-cesta-na-sever-quot/gs-18295/p1=93212 …i já jsem byla velmi spokojena s vámi podanou besedou (kterou mi dodatečně hodně lidí pochválilo),
takže hlavně je to Vaše zásluha.
 
Zdravím z Habrovanskýho zámku, a ještě jednou díky za krásnou přednášku – moc se líbila. Za zprávy z cest budeme rádi. A.H.
 
…za přednášku bychom Vám chtěli moc poděkovat, měla velký ohlas. Senioři H.M.
 
…děkujeme za Vaši návštěvu, přednáška se moc líbila, takže v říjnu se na Vás budeme opět těšit. Senioři Štíty
 

…měli jste zase výbornou přednášku v Olomouci, děkujeme. Chtěli jsme se rozloučit, ale nechtěli jsme rušit při Vašem rozhovoru s lidmi.

Těšíme se na příští přednášku. Víšovi

Byla jsem s nimi v Norsku, bohužel jen v Hostěrádkách na besedě😉😂 ale i tak to stálo za to. Už se těším na jejich další přednášku, jejich vyprávění je návykové😃👍E.K.

Bylo to moc zajímavé a poutavé vyprávění, jako vždy ! Jste rodilý vypravěč!❤️  P.R.

Přednáška měla velký úspěch, moc děkujeme. Senioři Prostějov

Cestovatelská přednáška manželů Poulíkových je vždy zárukou příjemně stráveného času, takže povídání o Norsku, doplněné promítáním, vás jistě
nezklamalo. MK Velké Bílovice

 
 

Norsko - Jezero Lovatnet

Přehrát video
JEDEME S VÁMI