Černá Hora – malá země, velcí lidé

Nejhlubší kaňon, nejdelší pláž starého kontinentu, jedna z nejkrásnějších zátok světa a neuvěřitelně bohatá historie jsou jen některá z mnoha superlativ této malé země. Zavzpomínáme na bývalou socialistickou Jugoslávii a její nejjižnější pobřeží Jaderského moře. Díky své geografické poloze je ideální destinací a výchozím bodem pro všechny cestovatele, kteří chtějí poznat Balkán. Tak i my si odskočíme do chorvatského Dubrovníku a do severní Albánie.

Reference

Dobrý večer, paní Poulikova. Samozřejmě moji pochvalu použít můžete, bude mi ctí..❤️ A Vám i manželovi chci poděkovat za krásné přednášky, na které rádi chodíme. Dokážete skvěle pro posluchače zprostředkovat atmosféru navštívených zemí, jako bychom tam byli s vámi.. My moc děkujeme.. A Váš mluvený projev je opravdu velmi příjemný.. moderátoři by se mohli od Vás učit… Přeji Vám vše dobré.. Nejen na cestách..🙏🍀M.B.
 
Beseda proběhla včera a myslím, že se opět velmi povedla, spokojenost🙂DPS Podivín
 
PŘEDNÁŠKA MANŽELŮ  POULÍKOVÝCH ČERNÁ HORA – moc děkujeme manželům Poulíkovým za krásnou přednášku o Černé Hoře. Už se těšíme na příště. DS Prostějov
 
 
 

Černá Hora - jak se dělá burek.

Přehrát video
JEDEME S VÁMI