Singapur a Bali aneb když se zpozdí let

Vydejte se s námi do jihovýchodní Asie a poznejte dvě atraktivní a zároveň úplně odlišné turistické destinace. Moderní Singapur je označován jako nejčistší město na světě a zároveň jako město zákazů. Bali zase nese přezdívku “Ostrov bohů a démonů.” Kromě cestopisných informací se také dozvíte, jaké nepříjemnosti vás mohou potkat při zpožděném letu. Ale i to, jak se vše v dobré obrátí a nakonec vás ubytují v 53. patře luxusního hotelu Marina Bay Sands s nekonečným střešním bazénem. 

Reference

Milá Jani, milý Laďo, děkuji mockrát za zaslání pozvánky do Šaratic. Přednáška byla skvělá! Vůbec nevadilo, že jsem ji slyšela podruhé…Janiččino nádherné vyprávění, Laďovy humorné vsuvky, spousta zajímavých informací, sdílení zážitků, krásné fotky, teplý letní večer, výborné občerstvení…Co víc si přát?Těším se na Vaši další  cestovatelskou přednášku  – kdekoli – v knihovně, v kulturním domě nebo venku pod hvězdami. Jste výborní. Přeji Vám příjemně strávený čas na cestách. Jitka B.

Vážení manželé Poulíkovi, chci vám moc poděkovat za čtvrteční přednášku v Olomouci na Polské ul.57. Jste úžasní. Hlavně obdivuji – kromě krásných fotografií, také povídání paní Poulíkové, krásné, přirozené, s humorem podané. Jste moc milí a věřím, že se na podzim v Olomouci opět setkáme. Přeji vám srdečně, ať se vám všechno daří, jste oba dva moc sympatičtí a tvoříte krásný pár. Krásné dny. ET, Senioři Olomouc

Moc se nám přednáška líbila, mám už i první nadšené reakce na FB, takže se jistě nevidíme naposledy. RH, Těmice

 

MBS

Přehrát video
JEDEME S VÁMI